Новини проекту
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 51 людина

Оголошення для учнів

Дата: 23 січня о 19:04, Оновлено вчора о 18:49

Для розвитку творчих здібностей, зокрема уміння уявляти, фантазувати, розвивати конструктивне мислення,  рухову та зорову пам'ять, дрібну моторику пальців рук,

  в нашому закладі  з 1 березня розпочинає свою роботу 

 гурток паперопластики! 

Презентація гуртка відбудеться  у середу на другій великій перерві у фойе на першому поверсі!

Запрошуємо всіх бажаючих!

7 лютого школа працює. Карантин закінчено!

У зв’язку з високим зростанням захворюваності на ГРВІ в Україні,

школу  закрито  на карантин до 6 лютого включно.

Національна дитяча «гаряча лінія» працює за номером 0-800-500-225

Зверніть увагу! Цей номер є безкоштовним з усіх телефонів в Україні – з мобільних і стаціонарних. Навіть, коли так трапляється, що на рахунку немає грошей (або мінус), то на дитячу «гарячу лінію» ви все одно зможете додзвонитися. Також у НДГЛ є й короткий номер – 116111. Він безкоштовний для абонентів мобільних операторів Київстар, Лайф.

Основними принципами роботи Національної дитячої «гарячої лінії» є анонімність і конфіденційність. Це означає, що ніхто не дізнається про ваш дзвінок і про те, що ви розповіли консультантові. Ця розмова залишиться тільки між вами та консультантом, з яким ви розмовляли. Визначити ваш номер телефону також ніхто не зможе і не буде цього робити. Це гаряча лінія для дітей і про дітей, тобто сюди можуть телефонувати і діти, й дорослі. На дитячу «гарячу лінію» діти звертаються з абсолютно різними питаннями.

Коли нас хтось може образити чи принизити, або навіть і вдарити. Часто це роблять близькі нам люди: друзі, однокласники, рідні. Тоді ми опиняємося неначе в зачарованому колі, тобто не знаємо, як вирішити ситуацію і як зупи- нити конфлікт. Коли діти можуть сваритися зі своїми братами або сестрами, зі своїми друзями чи однокласниками. Буває, що старші ображають молодших. Так не має бути. Тому на «гарячій лінії» консультанти можуть розповісти дітям, як можна себе захистити. Коли діти мають конфлікти з вчителями та вихователями. В таких ситуаціях консультанти також допоможуть розібратися. Коли дитина почувається самотньою і їй ні з ким поговорити, поділитися своєю радістю або сумом. Кожна людина в своєму житті закохується. На дитячу «гарячу лінію» телефонують діти, які закохалися вперше і хочуть дізнатися, як про це сказати тій людині, яку вони кохають; або діти, які закохалися і не отримують взаємності, можуть дізнатися, як полегшити свої переживання; або діти, які посварилися зі своєю коханою людиною і шукають можливості помиритися. Коли порушуються права дітей, коли б’ють і принижують, консультанти дитячої «гарячої лінії» розкажуть, у яку організацію необхідно звернутися по допомогу. На «гарячу лінію» телефонують діти, які хочуть поділитися своїм позитивом з приводу отримання гарної оцінки в школі, з приводу того, що вони закохалися, або з приводу того, як вони бачать своє майбутнє і які плани на нього мають Загалом можна сказати, що Національна дитяча «гаряча лінія» є настав- ником і порадником для тих дітей, які на неї звертаються».

Консультанти завжди готові підтримати дитину та розділити її смуток і радість. 

Ти живеш в сучасному технологічному світі, який дає тобі змогу отримати доступ до великого надбання людства – ресурсів ВСЕСВІТНЬОЇ КОМПЮТЕРНОЇ МЕРЕЖІ. Можливо ти тільки стоїш на порозі відкриття для себе просторів Інтернету, а можливо ти вже користуєшся ним, і у тебе напевно є улюблені сайти й віртуальні друзі, ти знаходиш в Інтернеті інформацію, що допомагає вчитися й займатися улюбленими справами, спілкуєшся із друзями, що живуть в інших містах, завантажуєш цікаві картинки й музику, граєш у захоплюючі ігри. Проте пам’ятай: як і в реальному світі, в Інтернеті ти можеш зустрітися з загрозами та небезпечними людьми. Тому тобі дуже важливо навчитися уникати небезпек Інтернету! Прочитай прості правила безпечної поведінки в Інтернеті та поділися ними з батьками й друзями.1. Стань справжнім знавцем!


Дуже приємно відчувати себе справжнім знавцем Інтернету, комп'ютерних програм, мобільного телефону. Попроси батьків встановити корисні програми, які допоможуть захистити твій Інтернет і розповісти тобі про них. Це: антивірусні програми, брандмауер і програми фільтрації. Своїми знаннями цих корисних програм ділися з іншими!2. Будь розумним користувачем Інтернету!


Розумні користувачі Інтернету – це такі люди, які вміють знаходити потрібну й цікаву інформацію, відвідують корисні безпечні сайти, грають у розвиваючі ігри. Тобі варто стати таким же:

- Поводитися чемно та не кривдити інших. А якщо хтось спробує скривдити тебе – просто не спілкуватися із цією людиною.

- Разом з батьками знайти цікаві, корисні та безпечні сайти і зазвичай відвідувати саме їх.

- Вигадати та використовувати такий пароль, щоб ти міг його легко запам'ятати, але ніхто не зміг його вгадати. А ще – дуже важливо тримати свій пароль у таємниці (але тільки не від батьків).

- Не повідомляти нікому свого справжнього імені, адреси, номера телефону, ким працюють батьки тощо.

- Розповідати своїм батькам, якщо хтось нав'язливо спробує довідатися про тебе або про будь-яку іншу проблему.

- Відкривати повідомлення в електронній пошті, тільки якщо вони надійшли від знайомої людини.

- Не переходити по невідомих посиланнях які прийшли по електронній пошті, або які ти побачив на сайтах. Такі посилання можуть привести тебе на небезпечні сайти, які можуть зашкодити тобі, комп'ютеру або мобільному телефону.3. З розумінням віднесись до впровадження батьками правил твого перебування в Інтернеті!


Простори Інтернету можна розглядати як величезний ліс, в якому легко загубитися, знайти як щось корисне та приємне, так і шкідливе та відразливе. В цьому місці ти можеш знайти як хороших товаришів та наставників, так і натрапити на грубіянів та справжніх хижаків. А в тебе ще зовсім мало життєвого досвіду, щоб не заблукати в цьому лісі, відрізнити корисну інформацію від шкідливої, боронитися від хижаків. Тому перебувати тут ти можеш тільки під наглядом батьків, які й забезпечують твою безпеку. Саме питання забезпечення твоєї безпеки й змушує твоїх батьків впроваджувати правила твого користування підключенням до мережі Інтернет, визначати місця, куди ти можеш заходити, вказувати які операції в мережі ти можеш проводити, тощо.

Можливо тобі може здаватися, що деякі з правил обмежують твої потреби, наприклад батьки не включили в список дозволених для перегляду сайтів той сайт, в який часто заходять твої друзі. Не порушуй правил, а обговори з батьками можливість зміни цих правил! Поговори з батьками, поділись з ними проблемою, і вони знайдуть (якщо це не буде загрожувати твоїй безпеці) шлях вирішення проблеми!4. Ділись своїми проблемами з батьками!


Якщо ти натрапиш в мережі на грубе чи вороже відношення до себе, на погрози, на пропозиції чи вимоги зробити щось нехороше чи незрозуміле – не проводь самостійно ніяких дій в відповідь, а поділись цим з батьками. Вони знайдуть правильний вихід з ситуації, що склалася!

Шановні учні! Сьогодні, 23 січня, знайдено мобільний телефон в фойе школи.

Будь ласка, звертайтесь до директора школи!

Адміністрація закладу нагадує-

НАШ ЗАКЛАД НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ЗА ВСІ ЦІННІ РЕЧІ, ЯКІ ВИ ПРИНОСИТЕ ДО ШКОЛИ!

1. Прихід учня до школи:​

Приходити до школи вчасно, до початку ранкової зарядки - о 8.10

- У дверях необхідно пропускати вперед учителів, молодших школярів, батьків. Хлопці пропускають уперед дівчат.

- Якщо пропущено хоч один день занять, необхідно мати документ (1день— записка від батьків, 2 -3 і більше — довідка від лікаря).

2. Зовнішній вигляд:

/Files/images/1_veresnya_-den_znan/19_1.jpg

- приходити до школи необхідно в чистому  та випрасуваному  одязі

- Зачіска повинна бути охайною. Із собою необхідно мати носовичок, гребінець, серветки (за бажанням)

- На уроки фізичної культури приносити відповідний одяг.

- Заборонено одягати в школу прикраси (браслети, каблучки, ланцюжки). Навчальний заклад не несе відповідальності за пошкодження або втрату учнями коштовних прикрас, мобільних телефонів.

– Заборонено приходити в школу з макіяжем, пірсінгом, нафарбованими нігтями, з яскраво розфарбованим волоссям

3. Поведінка учня на уроках:

-- після першого дзвоника негайно зайняти своє місце у класі, тримати його в чистоті.

- Приготувати все необхідне для уроку на перерві: підручники, зошити, щоденник тощо.

- Коли вчитель заходить до класу, мовчки підвестися, привітатися з ним, сідати тільки після дозволу вчителя.

- За столом сидіти рівно, уважно слухати пояснення вчителя та відповіді учнів.

- Виходити відповідати зі щоденником. Відповідати голосно, не поспішаючи.

- Якщо хочеш поставити вчителю запитання або відповісти, підніми руку. З дозволу вчителя підведись і постав питання (дай відповідь).

- Не можна виправляти відповіді учнів без дозволу вчителя, підказувати. Під час уроку дотримуватися порядку, не залишати після себе на столі сміття, папір.

- Після дзвоника з уроку не підскакувати з місця, не кричати, виходити із класу спокійно, тільки з дозволу вчителя.

- Дотримуватись правил з техніки безпеки в навчальних кабінетах, спортивній залі та під час проведення позакласних заходів.

- Заборонено відкривати вікна в навчальних кабінетах (виключення: присутність і дозвіл вчителя).

- Заборонено користуватись мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу.

- Не можна виходити з кабінету без дозволу вчителя під час навчально-виховного процесу (щоб отримати дозвіл, необхідно підняти руку і звернутися до викладача).

4. Поведінка учнів на перерві:

-- у класі на перерві залишаються тільки чергові, які провітрюють кімнату, готують кабінет до уроку.

- Чергові учні здійснюють вологе прибирання в навчальному кабінеті після 3 уроку.

- У приміщенні школи дотримуватися порядку, розмовляти спокійно. Не підніматися без необхідності на інші поверхи, не виходити зі школи. На сходах дотримуватися правого боку.

- Дбати про чистоту в школі. Заборонено сидіти на підвіконнях.

- Охайно ставитись до шкільного майна, підручників, особистих речей інших учнів, працівників школи

- Вітатися з робітниками школи, батьками та іншими дорослими.

- Після першого дзвоника на урок не затримуватися в коридорі.

- Заборонено учням бігати по коридорах , сходами, грати в приміщенні школи у рухливі ігри з м’ячем та іншими предметами.

5. Поведінка учнів поза школою.

-- Поводитися ввічливо.

- Сідати у міському транспорті тільки тоді, коли всі дорослі сіли, і є вільні місця.

- Бути уважними до дорослих, маленьких дітей, хворих,, літніх людей.

- Дбайливо ставитись до природи.

- Забороняється вживати алкогольні напої, наркотичні речовини, палити (на території школи та за її межами).

6. Загальні правила.

-- Учні школи зобов'язані старанно вчитися, зразково поводитись, брати участь у суспільному житті та суспільно корисній праці, виконувати правила внутрішнього розпорядку.

- Якщо учні заподіяли школі збитки, то вони відшкодовуються за рахунок батьків або осіб, що їх замінюють.

- Учні повинні дотримуватись правил дорожнього руху, обирати безпечний маршрут до школи та у зворотному напрямку. Учні перших класів здійснюють дорогу до школи (і в зворотному напрямку тільки у супроводі батьків, або осіб, що їх замінюють).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.