Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Як Вам новий сайт?
Всього 51 людина

Наші досягнення 2017-2018 н.р.

У нашому закладі розпочав роботу ляльковий театр. Керівник- завідуюча бібліотекою- Маркова А.В. Анастасія Валентинівна ініціювала акцію, в результаті якої було придбано сучасні ляльки. Перший показ наших власних вистав заплановано в дитячі садочки, адже ми з радістю розважимо малюків!

ВІТАЄМО!
Кравченко Анастасію!
Ученицю 11 класу, яка посіла І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії
Учитель – Панич Н.Д.

ОЛІЙНИК МАРГАРИТА
Учениця 11 класу посіла ІІІ
місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового
навчання
(обслуговуючі види праці)
Учитель – Гайдукевич С.М

02.02.2018, наші маленькі футболісти, учні 5 класу, зайняли IV місце в обласному етапі Всеукраїнських змагань з футболу "Шкільна футзальна ліга України" сезону 2017-2018 р. Тренер- Кухаренко Сергій Олегович

Учні закладу взяли участь у Всеукраїнських онлайнових змаганнях із усного математичного рахунку "Прангліміне"- обласний етап Міжнародного освітнього проекту "Міксіке в Україні". Вітаємо Кравченко Анастасію- ученицю 11 класу та вчителя Хомич Аллу Іванівну. Ученицю запрошено на участь в обласному етапі. Бажаємо успіхів та перемог!

Вітаємо призера Міжнародного дистанційного конкурсу «Математика для всіх – 2017» - Муштренко Дмитра -9 клас- III місце, вчитель- Хомич Алла Іванівна

23.12.17 - Вітаємо призера II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій учня 9 класу Муштренко Дмитра та вчителя- Олефіренко Оксану Юріївну.

Наш учень 11 класу Густ Євген посів III місце в конкурсі наукових есе "Сучасні тенденції розвитку міжнародної економіки" Кафедри економічної теорії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. Вітаємо учня та вчителя економіки Зав'ялову Галину Миколаївну.

21.12.2017 року учні нашої школи взяли участь в IV турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, пам'яті Вадима Каражея у різних вагових категоріях. Ми маємо дуже гарні результати і цим вдячні тренеру Ричняк Іллі Юрійовичу:
Сенишин Владислав- I місце у ваговій категорії до 36 кг,
Задунайський Євген- I місце у ваговій категорії до 32 кг,
Будак Владислав - I місце у ваговій категорії до 29 кг,
Микосянчик Павло - I місце у ваговій категорії до 26 кг,
Горбенко Владислав- III місце у ваговій категорії до 36 кг,
Шеремет Анастасія - II місце у ваговій категорії до 48 кг,
Лотюк Владислав- I місце у ваговій категорії 47 кг.
Вітаємо наших спортсменів!!!

15/12/2017- команда баскетболістів зайняла II місце в змаганнях з баскетболу у фіналі між командами хлопців серед шкіл Коблівського ОТГ. Тренер- Поляков Віктор Олександрович

наша команда зайняла III місце в змаганнях з баскетболу 3 на 3 у фіналі між командами хлопців
серед шкіл Коблівської ОТГ

Поляков В.О. посів III місце в турнірі з настільного тенісу Березанського району присвячений дню збройних сил України

09.12.17 - Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці - Столярову Єлизавету - 9 клас- I місце, Олійник Маргариту - 11 клас- I місце, а також вчителя - Гайдукевич Світлану Миколаївну! Бажаємо перемог і в обласному етапі!

05.12.17 - Вітаємо переможця II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови - Кравченко Анастасію - 11
клас та призера II етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови - Гемер Анастасію - 10 клас- III місце, а також вчителя - Мушаровську Аллу Анатоліївну! Бажаємо успіхів в обласному (III етапі)!

Вітаємо призера II етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики - Муштренко Дмитра - 9 клас- III місце, а також вчителя - Хомич Аллу Іванівну!

Вітаємо Куліш Марію, ученицю 9 класу, яка має 3 місце (вчитель- Демченко С.Є.) та ученицю 11 класу Гук Вікторію (вчитель- Федорович С.І.), яка посіла 1 місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади. Вітаємо!!!