Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Чи подобається сайт?

Міжнародний день захисту дітей

Дата: 1 червня 2019 о 18:14
222 перегляда

Вітаємо наших дітей з Міжнародним днем захисту дітей! Як нам сьогодні в школі весело! Дітям грошові винагороди, грамоти подарунки і, звичайно, Морозиво! Дякую В. М. ПАНИЧУ, О. К. Бозу, Т. Стоковій, К. Грінталс!

Подвір'я  нашої школи не замовкає навіть після свята Останнього дзвоника, - 1 червня у нас відкрився літній оздоровчий табір.

Як і всі події в нашій школі, відкриття табору пройшло яскраво і весело! Пісні, запал і гарний настрій - це лише мала частина святкової програми, - дітей вітали справжні пірати, які сховали свої скарби на території затишного шкільного подвір'я. Завданням нинішніх і майбутніх школярів було знайти заповітні сюрпризи.

Завдяки фінансовій підтримці благодійного фонду Боз Олега Костянтиновича "Розвиток Коблево" ігри вдалися на славу, юні шукачі пригод залишилися задоволені знайденими скарбами.

Заступник голови благодійного фонду "Розвиток Коблево" Олег Ангелов і директор школи Людмила Кравцова в своїх вітальних промовах були одностайні і відзначили, що любов до дітей наповнює життя дорослих змістом і народжує в їх душах добро, гармонію і натхнення.

Особливу подяку в організації свята хотілося б висловити голові Коблівської сільради Володимиру Паничу, голові Фонду "Розвиток Коблево" Олегу Бозу, співробітникам Коблівської і шкільної бібліотек, без яких ігри були б не такими цікавими і пізнавальними, Т. Стоковій, і К. Грінталс.

Варто зазначити, що без нагороджень в цей день не обійшлося. За чудові результати участі в різних конкурсах, в спортивному житті школи і популярній всеукраїнської грі "Сокіл" (Джура) заслуживші нагороди учні були відзначені грамотами та подяками. А підведені підсумки шкільного конкурсу на найкращу шкільну форму визначили переможців - класи, отримали в якості призів грошові винагороди.

Ролі піратів виконали неповторні актори Коблевської театру "Чайка".

В кінці веселого заходу всіх винуватців свята, крім приємних подарунків, чекало головне ласоще літа - морозиво.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.